Відгуки

02.01.2021
ВИБАЧТЕ. ЗНАЙШОВ ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ ВНИЗУ СТОРІНКИ
02.01.2021
ДОБРИДЕНЬ. ЗРОБІТЬ БУДЬ ЛАСКА УКРАЇНОМОВНИЙ ВАРІАНТ САЙТУ/ЧИ ПЕРЕКЛАД/. ДЯКУЮ
27.10.2020
Тривалий час підбираю сушарка для домашніх потреб, сушка овочів, фруктів, грибів тощо. Недавно мій товариш, авторитет у сфері харчової промисловості, та ще й родом із Вінничини порекомендував мені сушарку "Садочок", бо його сім'я тривалий час користується "садочком" і дуже задоволена. Я також вирішив придбати, тому звертаюся безпосередньо до виробника (за рекомендацією мого товариша, який тепер проживає в Ужгороді і є відомим харчовиком).
09.10.2020
Перестав нагріватися тен. Перша підозра на тому що він згорів. Подзвонив до виробник на рахунок придбання нового тена. Перед тим як продати новий тен,почали з'ясовувати з консультантом в чому може бути проблема. Виявилось все банально, спрацював запобіжник в середині сушарки. Дякую консультанту за технічну підтримку й консультацію. А то міг попасти на новий тен.
11.08.2020
За 5 лет отличной работы Садочка 1М вышел из строя электронный блок. Позвонил в кампанию изготовителя и мне быстро выслали новый. Менять очень просто, работает как и раньше без замечаний. Спасибо за хорошую сушарку.
11.05.2020
Два года пользуюсь сушилкой Садочек 2М.Не могу нарадоваться ее работы. На второй год полетел датчик аварийного выключения. Позвонил в компанию Технопром- продукт и менеджер Александр в телефонном режиме провел инструктаж как снять панель и проверить датчик. Очень сопереживал проблеме, несколько раз перезванивал и подсказывал что надо сделать.Предупреждал за технику безопасности, чтоб выключил с резетки вилку. Подсказал где можно этот датчик купить и сказал что если с нас будут требовать большую сумму он сам нам вышлет.Цена вопроса около 20-30 гривен. Приятно было что производитель так относится к своим клиентам даже после гарантийного срока. Всем рекомендую эту компанию за отношения к клиентам и качество их продукции.
07.11.2019
Велика подяка за оперативність - виручили з двійками. Дякуємо за лотки і тефлонові вставки, пастила і цукати з гарбузів і яблук просто супер. Є замовлення, на весну плануємо ще декілька двійок або малу промислову. Олександру і Дмитру особлива подяка за консультації по підготовці, пакуванню і сертифікації продуктів. Так тримати!!! Молодці!!!Ви не просто продали сушарки, ви допомогли створити виробництво. Ми в захваті!!!
20.09.2019
Здраствуйте дорогие друзия -Технопром. Приехали сушилки.Растаможка нормально. Ми получил первую пастила.Сохнет времени быстро. Ваши коврикии и сетка тефлона выручили капитальна - неприлипает. Скоро цитрус. Закажем много двойку с 12 или даже 17 лотки. Как и ви предложили.Нужна площадь.Спасибо Александру за расчет бизнес плана.