Бонус
Книжка
рекомендацій

Кожен покупець побутової сушарки "Садочок" отримує в комплекті книжку рекомендацій з сушіння основних видів сировини. Для тих, хто ще не придбав нашу сушарку, але хоче познайомитися з основними прийомами сушіння і роботою сушарки, наводимо приклад переробки декількох видів сировини.


Відгуки клієнтів:
ВИБАЧТЕ. ЗНАЙШОВ ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ ВНИЗУ СТОРІНКИ
Детальніше
Я теж хочу залишити відгук

Про нас

Історія нашого розвитку
 
В травні 1994 року група ентузіастів з м. Вінниці створила спільне українсько-австрійське підприємство "Технопром", яке займалося науково-прикладними розробками з нетрадиційних методів отримання теплової енергії і їх впровадження в різні галузі сільського господарстава. Генеральним директором СУАП "Технопром" став к.ф.-м.н., доцент, Іван Григорович Мельник.  Вже в вересні місяці світ побачили перші розробки – аеродинамічні сушарки САД-1 і аеродинамічні опалювальні котли КВАД-12. Для галузі переробки сільгосппродукції протягом року було розроблено і впроваджено енергоефективну аеродинамічну сушарку з тепловим насосом САД-14, з разовим завантаженням по яблуках до 5 тонн. Однак, політична і економічна ситуація в Україні, масовий розпад колгоспів і занепад харчопереробних підприємств, створили умови, в яких потужні сушильні комплекси були просто непотрібні.

Тому, в 1995 році, вже оновлена "Технопром-Україна", розгорнула програму з розробки, виготовлення і впровадження універсальних малогабаритних сушарок для первинної переробки сільськогосподарської сировини, які були б доступні селянам і фермерським господарствам. Такі сушарки "САДОЧОК" працюють і сьогодні.

Зараз ТОВ "Компанія "Технопром-Продукт", на своїй виробничій базі серійно виробляє три моделі універсальних сушарок побутового класу, які мають європейський рівень виконання і дозволяють в домашніх умовах отримувати сухопродукти найвищої якості. Моделі "С-0,5", "С-1М", "С-2М" виготовляються згідно з розробленими нами і затвердженими ТУ і мають відповідний сертифікат якості. Разом з тим, промислові сушильні установки, що працюють за повністю автоматичним циклом, котрі теж виробляє наше підприємство, задовольнять попит найвибагливіших професіональних виробників сушні.

Для тих, хто виробляє сушню в сушарках від ТОВ "Компанія "Технопром-Продукт", гарантуємо її повний збут за вигідними для Виробника цінами.

 Основні напрямки діяльності

-          виробництво побутової сушильної техніки;

-          виробництво промислової сушильної техніки;

-          виробництво та реалізація сухопродуктів найвищої якості.
Повернутися