Відгуки клієнтів:
ВИБАЧТЕ. ЗНАЙШОВ ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ ВНИЗУ СТОРІНКИ
Детальніше
Я теж хочу залишити відгук
Бонус
Книжка
рекомендацій

Кожен покупець побутової сушарки "Садочок" отримує в комплекті книжку рекомендацій з сушіння основних видів сировини. Для тих, хто ще не придбав нашу сушарку, але хоче познайомитися з основними прийомами сушіння і роботою сушарки, наводимо приклад переробки декількох видів сировини.


Сушарки пилку для пасічників

Всі без винятку бджолярі знають, що для забезпечення тривалого терміну зберігання пилку він в обов'язковому порядку повинен пройти через етап сушіння. Висушувати його можна як власноруч за допомогою кустарних методів, так і за допомогою спеціальних пристроїв, іменованих сушарками. Другий варіант звичайно кращий, тому що допоможе скоротити час і трудовитрати, підвищивши при цьому якість підсумкового результату. Одним з кращих пристроїв стане сушарка для пилку Садочок.

Переваги сушарок Садочок

 
Ці прилади відносяться до універсальної категорії, і мають ряд переваг:

- висока якість підсумкового продукту;
- компактні габарити і невелика вага;
- безпека і простота використання;
- незначне споживання електроенергії.

Крім того, сушарка для пилку володіє особливою формою, що нагадує вулик. Після завантаження сировини, пристрій починає працювати з потужністю до 350 Ват. Завдяки цьому за незначний проміжок часу людина отримує достатню кількість підсумкового продукту.

Такі сушарки вже давно користуються серед бджолярів. Вони працюють від мережі з напругою 220 В. Нагрівач виготовлений з нержавіючої сталі. Внутрішня камера можна розігріватися до 60 градусів. Конструкцією передбачено і наявність спеціального вентилятора. Вага приладу складає близько 10 кг. Є і вбудований таймер, що дозволяє контролювати робочий процес.

Існуючі моделі

 
1. Садочок 0,5.
Ця модель відмінно підходить для використання на невеликих присадибних ділянки. Після сушіння в пилку зберігаються всі вітаміни. Максимальна потужність доходить до 350 Вт, а гранична завантаження становить 8 кг. Сушка займає до 20 годин.
2. Садочок 1М.
Така сушарка для пилку володіє більш високої продуктивності і працює при максимальній потужності до 650 Вт. Максимальне завантаження - 15 кг. У комплекті йде 5 піддонів для розміщення сировини.
3. Садочок 2М.
Це найпотужніший і продуктивний варіант сушарки. Його прийнято використовувати в цехах. Максимальний показник потужності становить 950 Вт, в комплекті йде 8 піддонів, на яких можна розмістити до 30 кг пилку.

Заготівля і сушка пилку

 
Не секрет, що пилок є корисним продуктом, що застосовуються в лікувальних цілях. Зважаючи на сказане, перед сушінням знадобиться правильно заготовити сировину, щоб в ній не було вологи і цвілі. Якщо вона відповідає цим критеріям, то можна приступати безпосередньо до основного процесу. Він навряд чи викличе складнощі навіть у початківців бджолярів, тому що принцип роботи з сушаркою для пилку Садочок гранично простий.

Перед завантаженням сировини знадобиться попередньо прогріти камери, після встановити піддони з пилком, і виставити таймер. Для моделей побутового використання, рекомендується встановлювати його на 4 години. Як тільки зазначений час вийде, потрібно почекати 20-30 хвилин повного охолодження, а потім вийняти пилок, повністю готову до подальшого використання!
Повернутися