Відгуки клієнтів:
ВИБАЧТЕ. ЗНАЙШОВ ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ ВНИЗУ СТОРІНКИ
Детальніше
Я теж хочу залишити відгук
Бонус
Книжка
рекомендацій

Кожен покупець побутової сушарки "Садочок" отримує в комплекті книжку рекомендацій з сушіння основних видів сировини. Для тих, хто ще не придбав нашу сушарку, але хоче познайомитися з основними прийомами сушіння і роботою сушарки, наводимо приклад переробки декількох видів сировини.


Обробка та зберігання сухого пилку

Сушка спосіб зберегти овочі та фрукти, так щоб ви змогли вживати їх і після їх збору. Оскільки кожен метод обслуговування фруктів і овочів, це втрата вітаміну С (який найбільш чутливий), тоді як інші вітаміни (А, В) і мікроелементи (наприклад залізо), залишаються за умови, що температура обробки не надто висока. Тому при сушінні все крім калорійності і харчових волокон залишається незмінним.

Що вам знадобиться

Домашня сушка для фруктів і овочів, в якій весь успіх залежить від правильної температури і хорошої циркуляції повітря. У комплект сушіння входить:

• лоток для сушки у вигляді перфорованої сітки для позиціонування фруктів, який трохи менше, ніж розміри печі для забезпечення циркуляції повітря по всій камері.

Вибір і підготовка фруктів

Вибирайте свіжі і повністю дозрілі фрукти, тому що в незрілих не вистачає смаку і кольору. Ретельно вимийте і видаліть ті, які мають плями або вм'ятини, тому що вони можуть вплинути на інших.

Процедура сушіння виглядає наступним чином. Фрукти нарізуються дрібними і рівними шматочками, після чого розкладаються рівномірним шаром по всій площі лотка. Потім вам залишиться лиш вибрати необхідний температурний режим для того чи іншого типу фруктів або овочів і включити сушарку.

Як дізнатися що плоди готові?

Сухофрукти повинні бути, пружними і висушеними. Для цього візьміть один з найбільш великих шматочків в долоню і спробуйте, чи не залишилося в ньому вологи. Так як деякі шматочки фруктів трохи більше інших вони можуть мати ще деяку кількість вологи, тому їх можна залишити для додаткової сушки, до повного випаровування вологи.

От і все у нас вийшли смачні і водночас  корисні сухофрукти, які забезпечать вас корисними вітамінами на весь рік.

Повернутися