Відгуки клієнтів:
ВИБАЧТЕ. ЗНАЙШОВ ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ ВНИЗУ СТОРІНКИ
Детальніше
Я теж хочу залишити відгук
Бонус
Книжка
рекомендацій

Кожен покупець побутової сушарки "Садочок" отримує в комплекті книжку рекомендацій з сушіння основних видів сировини. Для тих, хто ще не придбав нашу сушарку, але хоче познайомитися з основними прийомами сушіння і роботою сушарки, наводимо приклад переробки декількох видів сировини.


Сухофрукти - користь для всього організму

При слові "сухофрукти" майже кожна людина згадує неперевершений смак різдвяного узвару - компот із суміші сушених яблук, груш і чорносливу. Як ...!? Ви самі і Ваші діти ніколи не пили компот і не відчули на собі його цілющу силу? Не може бути! А як Вам такий перелік: сушені абрикоси (курага, кайса, урюк), сушені банани і персики, сушені лісові ягоди та лікарські трави, сушені гриби і в'ялена риба ... Смачно? Хочеться спробувати? Тоді - вперед до справи! Ваш вірний друг і помічник "Садочок" допоможе виробити достатньо корисних і смачних продуктів.

Сушка - найефективніший, перевірений тисячоліттями спосіб концентрування і тривалого зберігання всіх поживних і лікувальних властивостей фруктів, ягід, овочів, пряних і лікарських рослин. Однак і сьогодні багато хто задається питанням: навіщо споживати сушені фрукти і ягоди, а тим більше овочі? Адже торгівля практично круглий рік пропонує свіжі яблука і груші, цитрусові та банани, більшість овочів, різноманітні фруктові та овочеві консерви, швидкозаморожені ягоди, соки і т.д. Це, безумовно, добре, що у людей є широкий вибір для задоволення своїх потреб і переваг. Але для населення країн з помірним і холодним кліматом забезпечення раціонального харчування, збалансоване по вітамінах, мікроелементах, органічним кислотам і по інших біологічно активним речовинам, завжди було і залишається досить гострою проблемою, особливо у весняно-зимовий час року.

Вживати сухофрукти дієтологи рекомендують усім людям (без виключення) у зимово-весняний час року в середньому по 40-50 грамів на день.

Дітям і літнім людям, а також тим, хто переносить значні фізичні, емоційні та інтелектуальні навантаження (учням, спортсменам, туристам, військовим, артистам та іншим), робітникам з шкідливими умовами праці в машинобудівній, хімічній, атомній, гірничої, металургійної, енергетичній галузях промисловості - вживати якісні сухофрукти потрібно регулярно до 100 грамів на день.Отже, натуральні екологічно чисті продукти: ягоди (лісові і домашні), фрукти (зерняткові і кісточкові), овочі та пряну зелень, лікарські рослини і білі коріння, гриби і рибу, бджолиний пилок і т. д. сушити треба - в "Садочку", і вживати регулярно - для здоров'я!.
Повернутися