Відгуки клієнтів:
ВИБАЧТЕ. ЗНАЙШОВ ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ ВНИЗУ СТОРІНКИ
Детальніше
Я теж хочу залишити відгук
Бонус
Книжка
рекомендацій

Кожен покупець побутової сушарки "Садочок" отримує в комплекті книжку рекомендацій з сушіння основних видів сировини. Для тих, хто ще не придбав нашу сушарку, але хоче познайомитися з основними прийомами сушіння і роботою сушарки, наводимо приклад переробки декількох видів сировини.


Літо пора заготовляння сухофруктів на зиму. Не пропустіть цей момент!

Сухофрукти, так звані продукти, які проходять сушку, тобто видалення більшої кількості води, яку вони містять.
 
Ця процедура виконується шляхом впливу на плід сонячних променів або в спеціальних сушках для фруктів. Найбільш поширені сухофрукти доступні на нашому ринку це родзинки, сливи, абрикоси, інжир і фініки. Список на цьому не закінчується, так як є і інші не менш відомі, такі як яблука, груші, сливи, журавлина, ягоди, чорниця, ківі, полуниця і багато інших.

Які переваги споживання сухофруктів?

    Головне це збереження більшості поживних речовин, що містяться як у свіжих продуктах, так і в сушених. Через дуже низький рівень води у сухофруктах їх дуже легко зберігати протягом тривалого часу. Легко взяти з собою на роботу або в поїздку.
    Мають досить солодкий смак і можуть замінити солодощі. Також включення їх в раціон може легко знизити споживання цукру, і тим самим поліпшити здоров'я.
    
Які переваги їх вживання?

    Вони багаті на клітковину, і допомагають боротися з запорами. Харчові волокна сухофруктів допомагають врегулювати рівень цукру в крові, і знизити рівень холестерину. Вони багаті антиоксидантами, фенолами, які запобігають ушкодження організму і передчасного старіння. Природний цукор, що міститься в сухофруктах, є джерелом енергії, що робить їх популярними серед спортсменів.

Яке їхнє місце в раціоні?

        Сухофрукти можуть замінити деякі фрукти, які слід приймати щодня. Їх також можна вживати замість десерту або в якості інших продуктів, таких як горіхи. Додавати їх в йогурт або молоко з вівсяними пластівцями.
 
На закінчення можна сказати, що сухофрукти не можуть повністю замінити свіжі фрукти, але вони мають своє власне важливе місце в раціоні харчування. В результаті їх поживна цінність покращує якість нашої їжі і забезпечує профілактику від хронічних захворювань, також не буде перебільшенням сказати, що вони є справжнім подарунком для організму.

Повернутися