Отзывы

03.08.2017
Шановний Семен Вікторович Глущенко! Дякую за запитання!Наші сушарки - це сушарки конвективного типу. Принцип роботи: підігріте нагрівником повітря ніжно і лагідно нагріває об\\\"єкт сушіння (яблука, помідори, абрикоси, кавуни, дині, риба, гриби, лікарські рослини......)при температурі від 24 до 65 0 С, яка не шкодить клітині продукта, а відповідно вона віддає вологу, але при цьому залишається \\\"живою\\\", приносячи споживачу користь від споживання. Тепле вологе повітря виводиться в навколишнє середовище або використовується повторно (оранжерея, теплиця ....) Більш детально по телефону. З повагою, Олександр Лабунський
02.08.2017
Не нашёл на сайте информации о принципе работы сушилок. Хотелось бы поподробней. Заранее спасибо.
01.08.2017
Не нашёл на сайте информации о принципе работы сушилок. Хотелось бы поподробней. Заранее спасибо.
25.07.2017
Вітаю! Пане Іване зателефонуйте і питання з зумером і кнопками буде вирішено. Стосовно теплообмінника, дякуємо за слушну пропозицію, відділ розробки і перспективних технологій пропрацює це питання і дасть свої пропозиції. На промислових це впроваджено. Дякую.
13.07.2017
Пользуюсь сушилкой, модель С-1М, третий сезон. Сушит отлично, без нее уже не могу представить себя летом). Только перестал работать зуммер и периодически глючат кнопки, но для меня это мелочи.\\r\\nВопрос к производителю, можно ли для этой модели, да и не только этой, разработать и внедрить в производство теплообменник, чтобы выходящий поток воздуха нагревал входящий поток? Особенно это актуально осенью, когда на улице уже прохладно.
20.04.2017
Купил сушилку в 2014 году для сушки цветочной(пчелиной)пыльцы. Сушкой очень доволен! Спасибо! Здесь можно посмотреть видео обзор youtube.com/watch?v=2oHxqBmBa7k
 
16.03.2017
Игнатьев Андрей Владимирович, по поводу закупки сухофруктов - да это ТАК, свяжитесь со мной.
27.02.2017
Купила сушарку біля двох років тому, бо робимо сухі борщі хлопцям в армію. За два роки пересушили близько 4 тон овочів. Я дуже задоволена. І дякую виробникам, бо спочатку виникали питання по технологіїї і працівники продавця терпляче і з подробицями відповідали на всі. Дали телефоно людей, в яких я змогла заказати піддони для сушіння пастили. В мене вже були всі типи сушарок - від тих, що продають у магазинах, до Ізідрі - але ця - найкраща як на мене. Щоб Ви розуміли, ми сушили в ній яблука, чорницю, лимони, помідори, моркву, капусту, солодкий перець, трави усих видів, вишню, полуницю, абрикоси, сливи, груші, м'ясо, рибу, картоплю, банани, пастилу, баклажани, кабачки.